با تبلیغات کلیکی نبض بازار را به دست بگیرید

تابه‌حال در پیاده‌رو یا خیابان‌ها با افرادی که یک کاتالوگ تبلیغاتی دستتان می‌دهند، برخورد داشته‌اید؟ این افراد شروع به تبلیغ میدانی برای یک کسب‌وکار می‌کنند و بعد هم به ازای تعداد کاغذهایی که دست رهگذران دادند، هزینه دریافت می‌کنند.

ازآنجایی‌که دنیا با سرعت موشک به سمت دیجیتالی شدن پیش می‌رود، گوگل هم‌دست به کار شد و در دنیای مجازی‌اش شروع به پخش کردن آگهی کرد. چطور؟

وقتی وارد یک سایت یا اپلیکیشن می‌شوید، ممکن است چشمتان به یک بنر تبلیغاتی بخورد که ناگهان وسط دنیای مجازی جلوی چشمتان سبز شده‌است. این آگهی‌ها درواقع همان تبلیغات کلیکی گوگل هستند.

اگر هنوز به اهمیت و نقش تبلیغات کلیکی در بازاریابی پی‌نبردید یا با انواع تبلیغات کلیکی آشنا نیستید، خواندن این مطلب را از خودتان دریغ نکنید که غفلت موجب پشیمانی است.

تبلیغات کلیکی چیست و چرا باید به سراغش برویم؟

Pay per click درواقع اسم دیگر تبلیغات کلیکی است که بچه‌ها در خانه ppc صدایش می‌کنند.

در این نوع تبلیغ شما آگهی مربوط به خدماتتان را وسط سایت می‌گذارید و منتظر مخاطبین می‌مانید.

درنهایت یکی از کاربران سایت (یا اپلیکیشن) روی تبلیغ شما کلیک می‌کند و بعد مثل آلیس که وارد سرزمین عجایب شد، به سرزمین سایت شما و صفحه‌ی موردنظرتان منتقل می‌شود.

نکته‌ی جالب ماجرا اینجاست که شما فقط برای همین مخاطب هزینه پرداخت می‌کنید. درحالی‌که آگهی شما برای سایر کاربران سایت یا اپلیکیشن هم نمایش داده می‌شود.

همین مورد باعث می‌شود که تبلیغات کلیکی بسیار کم‌هزینه‌تر از سایر تبلیغات باشند.

مزیت دیگر تبلیغات کلیکی امکان سرمایه‌گذاری روی مخاطبین هدف است. چطور؟

شما می‌توانید خیلی راحت زبان تبلیغ، زمان نمایش آن، منطقه‌ی جغرافیایی و… برای درج آگهی مشخص کنید تا آگهی‌ها درست و راحت به دست جامعه هدف برسند.

انواع تبلیغات کلیکی در راحت کد

سایت‌های مقایسه قیمت

price-tags

همه‌ی ما برای خرید یک محصول تحقیق زیادی می‌کنیم. سایت‌های مختلفی که قیمت مختلف یک محصول را برای بررسی قرار می‌دهند در واقع مرجع دیگری برای تبلیغات کلیکی هستند که می‌توانید دیده‌شدن بیشتر به سراغشان بروید.

تبلیغات کلیکی در جستجو

advertisement

تبلیغات در گوگل یا گوگل‌ادز مطمئن‌ترین راه برای نمایش کسب‌وکارتان است. در این روش هم شما به ازای هر کلیکی که روی تبلیغ گوگل ادوردزتان بشود، هزینه پرداخت می‌کنید. شرکت راحت کد خدمات جامع و متفاوتی برای تبلیغات گوگل ارائه می‌دهد که میتونید به صفحه تبلیغات در صفحه اول گوگل بروید و اطلاعات بیشتری کسب کنید

نمایشی

web-design

این نوع تبلیغات توسط یک شرکت ارائه‌دهنده‌ی تبلیغات در سایت‌های منتخب و پربازدید نمایش داده می‌شود و خودش به دو دسته‌ی تبلیغات کلیکی همسان (تبلیغات با طراحی یکسان و هماهنگ با صفحات سایت) و تبلیغات بنری استاندارد (تبلیغاتی با ابعاد استاندارد که معمولا در هدر سایت‌ها نشان داده می‌شوند) تقسیم می‌شود.

شبکه‌های اجتماعی

emoji

گاهی اوقات زمانی که وارد اینستاگرام می‌شوید وسط آن‌همه صفحه‌ی رنگارنگ چشمتان به صفحاتی می‌خورد که برایتان از غریبه هم غریبه‌تر هستند. این صفحات درواقع همان تبلیغات کلیکی هستند که ایده‌ی اولیه‌شان هم از آستین فیس‌بوک بیرون آمد و حالا تبدیل به روشی رایج شده‌است.

ریتارگتینگ

retargeting

همان‌طور که از اسم عجیب این تبلیغ پیداست، قرار است در این نوع تبلیغ برای روی جامعه‌ای از مخاطبین هدف‌گذاری مجدد انجام بدهیم. مثلا شما قبلا به سایت ایکس سری زده‌اید ولی به هر دلیلی از خدماتشان استفاده نکردید. در این نوع تبلیغ، آگهی با مضمون معرفی محصولات همان سایت اما با پیشنهادی جذاب‌تر (مثل تخفیف و…) جلوی چشم شما قرار می‌گیرد. شما هم از تبلیغ جدید استقبال کرده و با کلیک بر روی آگهی وارد سایت محصول می‌شوید.

مشاوره تخصصی تبلیغات کلیکی

خب این هم از نقش تبلیغات کلیکی در بازاریابی که این‌همه حرفش بود. حالا دوست دارید با این روش کسب‌وکارتان را به اوج برسانید؟

برای این‌که بهترین نتیجه را از تبلیغات کلیکی بگیرید، شاید خوب باشد روی کمک بچه‌های راحت کد حساب ویژه‌ای بازکنید. ما اینجا هستیم تا تبلیغات کسب‌وکار شمارا به دست مخاطب برسانیم و بعد با ارائه گزارش کمپین تبلیغاتی شمارا از پل موفقیت به‌سلامت رد کنیم.

درنگ نکنید . تخصص مجموعه راحت کد در رساندن شما به همین اهداف است.

برای مشاوره رایگانتبلیغات کلیکی کافیست با شماره 91001880-021 تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.