تبلیغات در ایستگاه ها

با تبلیغات در ایستگاه ‌ها کمی بیشتر کنار مخاطب بمانیم

«برای صرفه‌جویی در مصرف سوخت و جلوگیری از آلودگی هوا بهتر است که از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید!»

این جمله‌ای است که بی‌اغراق روزی چند بار از رسانه‌های جمعی می‌شنویم، با افزایش سفر با وسایل حمل‌ونقل عمومی، به‌تدریج بازار تبلیغات در ایستگاه‌ ها هم داغ شد.

چون اصولا هرجایی که مخاطب تردد کند یا از آن بهتر، توقف کند، جای مناسبی برای نصب و نمایش یک تابلوی تبلیغاتی است.

اما نقش ایستگاه ها در تبلیغات و توسعه‌ی کسب‌وکار چیست؟ یا چرا باید تبلیغات برندمان را در یک کیوسک فلزی یا یک ایستگاه شلوغ نصب کنیم؟

برای پیدا کردن جواب چنددقیقه‌ای در این ایستگاه راحت کد توقف کنید.

با تبلیغات در ایستگاه ها آشناتر شوید

انگلیس کشور اتوبوس‌های قرمزرنگ است و یکی از پرترافیک‌ترین شبکه‌های حمل‌ونقل عمومی دارد. خوب است بدانید که این شبکه‌ی عریض و طویل روزانه حدود شش و نیم میلیون مسافر را جابه‌جا می‌کند.

در ایران هم با توسعه‌ی خطوط مترو در کلان‌شهرها، افزایش اتوبوس‌های تندرو و شبکه‌های حمل‌ونقل شهری تعداد ایستگاه‌های مختلف هم افزایش پیدا کرد.

صاحبان کسب‌وکار هم با شعار «هر ایستگاه، یک فرصت تازه» به سراغ ایستگاه‌های مختلف اتوبوس و مترو رفتند و تابلوهای تبلیغاتی‌شان را در کیوسک‌های مختلف نصب کردند.

اما تبلیغات در ایستگاه ها شامل چه بخش‌هایی می‌شود؟

  • بخش‌های داخلی متروها مثل مسیرهای توقف، جلوی آسانسور و…
  • ایستگاه‌های اتوبوس شهری
  • ایستگاه‌های توقف تاکسی‌ها
  • ایستگاه‌های فروش بلیت و…

چرا باید به سراغ تبلیغ در ایستگاه‌ ها برویم؟ نقش ایستگاه ها در تبلیغات

یک مسافر خسته از یک روز کاری دنبال چیست؟ یک پیام جذاب که لحظه‌ای او را از زندگی روزمره جدا کند. خب تبلیغات در ایستگاه ها اگر خوب اجرا بشود می‌تواند مثل یک چای داغ وسط زمستان دل مخاطب را به برند شما گرم و درنهایت او را تبدیل به یک رفیق وفادار برای محصولاتتان کند.

مخاطبان در ایستگاه مترو یا اتوبوس هیچ سرگرمی خاصی ندارند(معمولا)، بنابراین با تبلیغ در ایستگاه ها خیالتان راحت است که مخاطب کاملاً حواسش به شماست و می‌توانید برایش یک جشنواره‌ی جذاب با طرح و شعارهای تبلیغاتی راه بیندازید.

ایستگاه‌ها تا دلتان بخواهد وسیع هستند. این یعنی شما یک نمایشگاه بزرگ در اختیاردارید و با تابلوهای مختلف می‌توانید کنجکاوی‌اش را تحریک کنید. و بعد در ایستگاه بعد با یک پاسخ جذاب و در کنارش معرفی ویژگی خاصی از محصولاتتان، کاردستی گروهتان را به نمایش بگذارید.

با راحت کد راحت دیده‌ شوید

حالا که حسابی با نقش تبلیغات در ایستگاه ها در توسعه‌ی کسب‌وکارتان آشنا شدید، شاید وقتش باشد که به این نوع از تبلیغات محیطی روی خوش‌نشان بدهید تا ببینید که چطور می‌تواند دست برندتان را بگیرد و در شهر سفر کند.

اما خب سفر آن‌هم تنها هیچ‌وقت جذاب نیست. پیشنهاد ما این است در سفر شهری‌تان با اهالی راحت کد هم همراه شوید.

ما در گروه راحت کد انقدر هرروز با وسایل حمل‌ونقل عمومی سفر کردیم که دیگر با زیروبم تبلیغات در ایستگاه ها حسابی آشنا شدیم.

حالا ما در گوشه و کنار شهر با مسافرها همراه می‌شویم، در کنارشان می‌مانیم و همان‌طور که خستگی‌شان را با یک تابلوی ساده رد می‌کنیم داستان برندها و کسب‌وکارهای جذاب را هم برایشان می‌گوییم.

اگر شما هم به دنبال یک تبلیغات اثربخش در ایستگاه ها هستید با ما تماس بگیرید. اگر فرصت تماس گرفتند ندارید برای مشاوره رایگان تبلیغات ایستگاه ها شماره خود را در کادر زیر وارد کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

برای مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن، موشن گرافی، تیزر تبلیغاتی، سئو و دیجیتال مارکتینگ، ثبت شرکت و برند خود کافیست با شماره 91001880-021 تماس بگیرید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید و یا عدد 2 را به شماره 1000206405 پیامک کنید تا کارشناسان ما در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

با راحت کد ، همه چیو راحت ببین !
طراحی سایت راحت کد ضمانت سفارش سایت و اپلیکیشن در سراسر ایران را برای شما فراهم می آورد